+420 735 297 58528 března, 2020
Glorious 2015

Glorious 2015

O této konferenci jsem se dozvěděl od kamaráda Marka Ochodka. Akce se uskutečnila ve středu 8.4 a ve čtvrtek 9.4. Glorious 2015 byla určena především studentům, kteří se zajímají o podnikání. Byly to úžasné dva dny plné zajímavých a inspirujících přednášek, které mi kromě nových znalostí přinesly i nové kontakty. Na konferenci jsem se nejvíc těšil na přednášku od Tomáše Čupra a Mariana Jelínka.

První den v SONO Centru začal přednáškou od Stanislava Gálika, který přišel na pódium v pyžamu. Přednáška s názvem „I have a dream“ byla (jak už název napovídá) na téma naše sny a cesta k nim. Další, kdo přišel na pódium byl Karel Havlíček. Působil na mě jako velmi vzdělaný člověk a realista. Dost mě překvapilo, kolik má titulů a že studentům celkem výrazně doporučoval studovat.

Marian Jelínek měl výbornou přednášku o tom, že by se člověk (ať už sportovec nebo podnikatel) měl zaměřovat na cíl i na cestu, která k němu vede. Další přednáška, která se mi hodně líbila, byla od Ivo Tomana o štěstí, hlavně o tom, že vydělávat hodně peněz vždy neznamená že člověk je automaticky šťastný.

Tomáš Čupr mluvil o tom, jak zakládal a budoval firmy Slevomat, Dáme jídlo a Rohlík. Mluvil také o jeho studiu na VUT v Brně a práci v Anglii. Tomáše bych někdy rád poznal osobně.

Ve čtvrtek jako první vystoupil Martin Hausenblas, taktéž mluvil o svých nelehkých začátcích v podnikání a také o budoucnosti. Mluvil o projektu Liftago a mohli jsme si prohlédnout i jeho Teslu, ve které jsme se mohli i projet, ale kvůli velkému zájmu jsem se k ní nedostal, snad jindy 😉

ako poslední přednášející byl Pavel Moric. Z jeho přednášky jsem si hlavně odnesl, že se člověk nemá bát zeptat na věci, které se ostatním nezdají úplně normální.

Po celou dobu konání konference jsme měli k dispozici možnost vyzkoušení aut Audi, mohli jsme si nechat nakreslit karikatury, vyfotit se na CV, zahrát si stolní fotbal a spoustu dalších aktivit. Nepopsal jsem všechny řečníky, vybral jsem ty, kteří mě nejvíc zaujali. Tak to by bylo ke Glorious 2015 vše, byla to super konference rozhodně bych ji doporučil a doufám že za rok bude znovu a alespoň tak výborná jako letos.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *