+420 735 297 58525 října, 2020
Školení Nette

Školení Nette s Davidem Grudlem

V dubnu jsem absolvoval školení „Vývoj webových aplikací v Nette Framework“. Na školení jsem se naučil hodně nových věcí, tak na něj napíšu krátkou recenzi. Nebudu popisovat obsah školení, to si můžete přečíst na stránkách kurzu.

Přiznám se, že před zápisem na školení jsem váhal, který z kurzů si vybrat. Měl jsem na výběr „Vývoj webových aplikací v Nette Framework“ nebo „Mistrovství v Nette Framework“. Nevěděl jsem, zda mám znalosti na takové úrovni, abych se mohl zapsat na pokročilé školení. I přesto že jsem se nějakou dobu věnoval Nette, jsem došel k závěru, že se určitě dozvím něco nového i na lehčím školení. Jsem rád že jsem si zapsal první kurz, protože mi přinesl mnohem víc, než jsem čekal.

řesně jak David píše na svých stránkách, nešlo pouze o papouškování dokumentace (která je mimochodem skvělá) ale o používání Nette v praxi. Znalost frameworku je podle mě na školení velkou výhodou, ale rozhodně není nutná.

Na školení se mi hodně líbilo, že David nepoužíval prezentaci. Nejsem zastánce pouhého teoretizování, proto mi to udělalo radost. David před námi psal celou dobu kód, který jsme si mohli kdykoli stáhnout nebo se k němu vyjádřit. Na školení jsem šel se spoustou připravených otázek, a po dvou dnech jsem na všechny otázky dostal odpovědi. Vyjasnil jsem si spoustu věcí, které mi do teď ulehčují práci.

Od celého kurzu jsem dostal mnohem víc, než jsem očekával. Nejen že jsem si odnesl znalosti, které bych sám střádal strašně dlouhou dobu, ale také jsme získal super certifikát, poznal Davida a šel s ním na pivo 🙂

Pokud nad zápisem do kurzu váháte, tak neváhejte. STÁLO TO ZA TO!

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *